Dres Messi pro malé i velké fanoušky

dres messi

Poté, co francouzský klub Paříž Saint Germian oznámil v létě příchod 34letého Argentinec Lionela Messiho do svého klubu přišla velká poptávka po jeho dresech. Ale který fanoušek by nechtěl mít dres jednoho z nejlepších fotbalistů v celé historii? Proto jsme se rozhodli přidat do naší nabídky dresy Messiho z aktuální sezóny. K dispozici máme dresy pro nejmenší fanoušky, ale také repliky pro dospělé.

Replika dres Messi PSG 2021/22

Replika - domácí dres Messi z aktuální sezóny 2021/2022 je u nás jedním z nejprodávanějších produktů. Standardní střih. Na zadní straně charakteristické číslo 30 a jméno Messi.

Dětské sety Messi PSG 2021/22

Pro nejmenší fanoušky Messiho máme na výběr domácí, vnější a také třetí dres PSG. Celá sada obsahuje triko a šortky s číslem 30.

Kolekce PITČ

Kromě dresů nabízíme spoustu jiných produktů Messiho – trička, mikiny, hrníčky, roušky a mnoho jiného z naší kolekce PITČ, která je u nás oblíbenou kategorií. Produkty mají jedinečný design a jsou přímo potlačovány u nás. K těmto produktům máte možnost si doobjednat speciální dárkové balení. Jak vyrábíme tyto produkty? Podívejte se na naše video.

Přidej komentář

Jiří Daněk z Náměstova si právě zakoupil tento produkt
Vilo Daněk z Brna si právě zakoupil tento produkt
Ctirad Klačko z Košic si právě zakoupil tento produkt
František Říha z Topoľčan si právě zakoupil tento produkt