Nejlepší dárky pro fotbalisty

dárky pro fotbalisty

Náš e-shop nabízí širokou škálu dárků od nejmenších po největší fotbalové fanoušky. Stovky produktů z fanshopu nejlepších evropských klubů, ale také trička, mikiny, rouška, hrníčky, které na míru vyrábíme a tiskneme pro Vás my – jednoduše dárky pro fotbalisty si u nás najde každý!

My jsme si pro Vás připravili seznam nejlepších kategorií produktů, které naleznete na našem e-shopu.

Kolekce [PITČ]

V naší kolekci [PITČ] nabízíme, jak jsme zmiňovali v úvodu – trička, mikiny, roušky a hrníčky vyráběné na míru přímo od nás. V této kategorii se zaměřujeme konkrétněji na – samotné klubé a národní motivy, hvězdy a legendy, motivační výroky, ale také neutrální designy pro všechny milovníky fotbalu.

SUPER CENA

Hvězdy a legendy

Triko Neymar PSG

15,99  - 16,99 
SUPER CENA
26,99  - 31,99 

Sady fotbalových dresů s potiskem

Mezi nejlepší dárky pro fotbalisty patří bezesporu tato kategorie. Dresy oblíbených klubů, ale i reprezentace Slovenska potěší každého fotbalového nadšence - ak tomu jako bonus vlastní jméno a číšlo na zadní části dresu.

Kategorie Fanshop

V kategorii fanshop nabízíme originální produkty licence daných klubů. K dispozici máme oblečení a doplňky klubů z anglické Premier League, španělské La ligy, německé Bundesligy, italské Serie A, francouzské Ligue1, ale také slovenské Fortuna ligy a podobně.

SUPER CENA
8,99 

Sportovní oblečení značky Adidas

Na našem e-shopu naleznete také oblečení sportovní značky Adidas – trička, mikiny, teplákové soupravy a mnoho jiného.


Na našem e-shopu tedy naleznete stovky produktů – ideální dárky pro fotbalisty – vyberte si ty, které se Vám nejvíce líbí 🙂

Přidej komentář

Matouš Franěk z Trnavy si právě zakoupil tento produkt
Josef Nábělek z Trenčína si právě zakoupil tento produkt
Přemysl Pardák z Mýtných Ludán si právě zakoupil tento produkt
Vlastimil Baňo z Trnavy si právě zakoupil tento produkt