O nás

Vše začalo v Londýně začátkem roku 2008, kde žil Rišo a psal články a reportáže na svou stránku Chelseafc.sk. Ozval se mu Miro (který, úplnou náhodou také žil v Londýně), jestli by mohl psát na jeho stránku, jelikož je rovněž fanoušek Modrých. Brigádu dostal a začala jedna éra.

…příběh začíná…

Stránka rostla a čtenáři se začali ptát na vstupenky na Chelsea. Začali jsme je zprostředkovávat. Lidé nám po zápasech děkovali za splněný fotbalový sen a tak jsme v roce 2012 už ze Slovenska založili cestovky Fotbalovysen.sk a Sportovysen.sk. Během jejich 8-leté existence jsme splnili sny tisícům sportovních nadšenců… 

…příběh pokračuje…

Pokračováním naší mise jsou fotbalové dárky a oblečení s vlastní fotbalovou tématikou. Jedinečná trička, mikiny a hrníčky si tlačíme a balíme sami. Máme tak kontrolu nad kvalitou. Doplňkovým zbožím je fanshop s oficiálními produkty fotbalových týmů a sportovní oblečení za nejlepší ceny na trhu…

Momentální sestava je Miro (obrana), David (záloha), Rišo (útok) a náš hlavní trenér Football Frog, kterými jsou naši zákazníci. Ti nás nás neustále ženou vpřed a podněcují k lepším výkonům.

Věříme, že si na naší stránce vyberete svůj oblíbený fotbalový dárek.

foto miro j

Miro
Obrana

Miro to jisti zezadu. Je trochu vážnější a má rád pořádek. Miluje útoky po čáře jako kdysi Ashley Cole nebo Marcos Alonso.

David g

David
záloha

Rozený záložník, který pomůže i dozadu i dopředu. Výborná koupě s dlouhodobou smlouvou. Nominován do síně slávy.

foto riso s

Rišo
Útok

Rišo je rozený útočník s tahem na bránu. Baví ho střílet góly, nekašle se s tím. Je mezi nejlepšími střelci a užívá si to.

žabí

Football frog
Hlavní trenér (Zákazník)

Řídíme se jeho požadavkům, posloucháme ho na slovo a na hřišti (na trhu) děláme vše pro to, aby byl po zápase (nákupu) spokojen.