Omlouváme se, ale vzhledem k technickým problémům u dodavatele softwaru není možné pokračovat v sázkařce a ta je zastavena.

Využijte kód tipovačka na 20% slevu na všechny produkty platný do 31.5.2023.

Děkujeme za pochopení.


Více rad Premier League a rád tipuješ? Tak jsi na správném místě. Tipovačka Premier League na stránkách Fotbalovedarceky.sk je jedinou, kde si můžeš zahrát a vyhrát zájezd pro 2 osoby na fotbal do Anglie. Předveď své tipérské schopnosti v sezóně 2022-2023 a vyhraj ceny!

VÝHRY PO KAŽDÉM KOLĚ

Výhercům však nebude jen jeden tipér. Šance vyhrát je pro každého a po každém hracím kole. Do tipovačky se tedy vyplatí se přihlásit kdykoli a možnost získat cenu je každý víkend.


Tipujete již od roku 2010

Tipovačka Premier League na stránkách Fotbalovedarceky.sk je pokračováním úspěšných tipovaček na stránkách Chelseafc.sk a Fotbalovysen.sk.

Její premiéra byla již v září 2010 a výherce každý rok získal 2 lístky na Chelsea. I jejich zážitky nás později inspirovaly k založení fotbalové cestovky Fotbalovysen.sk, která od roku 2012 splnila tisíce fotbalových a sportovních snů.

V sezóně 2019/2020 se hrálo poprvé o zájezdy na Premier League, ale situace kolem Covid-19 viry změnila plány a vítěz obdržel dres oblíbeného týmu. Od sezóny 2020/2021 je tipovačka na stránkch Fotbalovedarky.cz…

vstoupit do tipovačky

Jak na to? Pravidla tipovačky

Jak na to?

Tipovačka Premier League je jednoduchá. Stačí se zaregistrovat na https://www.futbalovedarceky.sk | https://fotbalovydarek.cz/ a do hracího kola / začátku zápasu tipnout přesný výsledek na příslušné kolo.

Bodování

Přesný výsledek, příklad – tip 3:2 a výsledek 3:2 = 10 bodů

Vítězný tip (remíza/výhra) a gólový rozdíl, příklad – tip 2:2 a výsledek 1:1 = 5 bodů

Vítězný tip (remíza/výhra), příklad – tip 1:2 a výsledek 0:3 = 2 body

vyhodnocení

Hrací kola jsou vyhodnocena jednou měsíčně a to vždy během prvního týdne začínajícího měsíce. Vítězem zasíláme poukazy na email a jejich jména/přezdívky jsou uvedeny i na našem webu. Pokud nejsou na webu uvedeni vítězové příslušných kol, znamená to, že kolo jsme ještě nevyhodnotili a poukaz neposlali.

Uplatnění cen

Poukazy lze uplatnit na stránce Fotbalovedarceky.sk. Jeden poukaz lze uplatnit na jeden nákup. Slevy a poukazy se nemohou navzájem kumulovat. Pokud vlastníte více poukazů, můžete poukaz uplaťnit i na přátele nebo rodinu za podmínky výše.


Vítězové jednotlivých kol

1. kolo – damian.corba88
2. kolo – miso555113
3. kolo - Masko                 
4. kolo - foreverkomt       
5. kolo - profka
6. kolo - berackova4
7. kolo - Kolo ještě není vyhodnoceno, protože se neodehrály všechny zápasy daného kola
8. kolo - Kolo ještě není vyhodnoceno, protože se neodehrály všechny zápasy daného kola
9. kolo - lubomir.mucha
10. kolo - lubomir.mucha
11. kolo - Tina (pro udělení výhry nás prosím kontaktuje na gubanar@futbalovedarceky.sk, jelikož se neumíme dopátrat k Vašemu e-mailu)
12. kolo - Kolo ještě není vyhodnoceno, protože se neodehrály všechny zápasy daného kola
13. kolo - galik.patrik95
14. kolo - kapino
15. kolo - ganny
16. kolo – alwayshungry66
17. kolo - kapino
18. kolo - ipko90085
19. kolo až 38. kolo - tipovačka zrušena

Všechny výherce budeme kontaktovat e-mailem registrovaným na webu.

—— (aktualizováno 10. března 2023) ——


Hlavní cena

* Zájezd je v hodnotě 250 € / os. a zahrnuje letenky, ubytování a vstupenky na zápas. Přesné datum a zápas je na vzájemné dohodě mezi CK Fotbalovysen.sk a výhercem.