Dodací lhůty

vánoce blog dpd

Děkujeme za vaši objednávku. Váš fotbalový dárek se budeme snažit odeslat co nejdříve a níže naleznete vánoční dodací lhůty:

1. Objednávka s produkty BEZ potisku

Poslední objednávka s garancí dodání do Vánoc: 19.12. 23:59

Objednávky produktů bez nutnosti jejich potlačování. Zahrnují produkty z Fanshopu jako dresy bez potisku na míru, kšiltovky, čepice, povlečení nebo jiné produkty, které není třeba upravovat. Takové objednávky pouze zabalíme a pošleme.

Trička, mikiny, hrníčky a roušky ve Fanshopu jsou všechny potlačovány a patří mezi produkty v bodě 2, které již nestíháme vyrobit. V každém potiskovaném produktu je uvedena zpráva, že už je po garantované dodací vánoční lhůtě.


2. Objednávka s produkty s potiskem

Trička, mikiny, fotbalové sady a dresy, hrníčky, rouška

Odesíláme po 10.1.2022 – produkty v objednávce neposíláme samostatně

Patří sem všechny produkty, kde je následující oznámení !! POZOR, objednávky s tímto produktem již NESTIHNEME poslat do Vánoc !! Produkt je potlačován na míru. Nakupte nyní se slevou 5% a celou objednávku budeme expedovat od 11.1.2022.

Jsou to trička, mikiny, roušky a hrníčky v kategorii NAŠE KOLEKCE a dresy s potiskem jména a čísla. Všechny tyto produkty vyrábíme speciálně pro Vás. V každém z těchto produktů je uvedena zpráva, že již je po garantované dodací vánoční lhůtě.

Pokud se v objednávce nachází produkt, který je třeba potisknout, doba výroby dárku se prodlužuje. Důvodem je, že každý takový fotbalový dárek je exkluzivně potlačován a vyráběn na základě Vaší jedinečné objednávky.

26,99  - 31,99 

V našem e-shopu naleznete stovky produktů – ideální dárky pro fotbalisty – vyberte si ty, které se Vám nejvíce líbí 🙂

Přidej komentář

Ján Klačko z Podhájské si právě zakoupil tento produkt
Erik Šafránek z Velkého Krtíše si právě zakoupil tento produkt
Česlav Petrovič z Bratislavy si právě zakoupil tento produkt
Bořivoj Petrovič z Nitry si právě zakoupil tento produkt